Інформація

    Наша компанія заснована в 1999 році в м.Рівне. Головним напрямком нашої діяльності є: продаж у широкому асортименті комп'ютерної техніки та комплектуючих , сумісних та оригінальних витратних матеріалів до друкуючих пристроїв. 

    Також ми пропонуємо спектр послуг по ремонту комп'ютерної техніки, друкуючих пристроїв, заправці та відновленню струменевих та лазерних картриджів. 

    Основні принципи, якими ми керуємось - це порядність та лояльність по відношенню до наших клієнтів. Ми завжди налаштовані на стабільне довготривале співробітництво та гнучкість у роботі з нашими партнерами. 

    Наша компанія постійно розвиває свою дилерську мережу та зацікавлена в залученні до співпраці нових гуртових партнерів. Ми пропонуємо Вам:

  • низькі ціни на товари;
  • безкоштовну доставку;
  • сервіс-центр гарантійного та післягарантійного обслуговування;
  • зручну систему замовлень через інтернет-портал.

    Працюючи з нами Ви отримаєте широкий асортимент комплектуючих комп'ютерної техніки, витратних матеріалів, програмного забезпечення, а також технічну підтримку, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Наша компанія постійно стежить за розвитком комп'ютерних технологій та запропонує Вам сучасні рішення.

 
Copyright © 2024. TSC "TERRA". Designed by italic, Victor Salo